Lubimy pływać i w piłkę grać

11 kwietnia 2017 r. w Gimnazjum nr 3 rozegrano zawody piłki ręcznej dla szkół podstawowych dziewcząt i chłopców. Celem zawodów było promowanie wśród uczniów znajomości dyscyplin sportowych, stworzenia uczniom możliwości sprawdzenia się w rywalizacji z innymi, planowanie aktywności ruchowej oraz zdrowego stylu życia oraz wdrażanie do respektowania zasad „fair play” podczas rywalizacji sportowej.

Reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce w składzie: Zuzia Bunkowska, Marysia Szcudrawa, Julia Glaza, Zuzia Wachowska, Maja Gołąbek, Julia Dymek, Paulina Mosakowska, Agata Hryciuk.  Reprezentacja chłopców zajęła 4 miejsce w składzie: Jakub Krzyżak, Krzysztof Maślanka, Julian Pawłowski, Alan Kocięda, Mateusz Kolas, Dorian Ramczykowski, Wiktor Rachwał, Bartosz Adamczak, Alan Wawrzyniak, Jakub Siluk, Artur Gąsienica-Jędrzejczyk. Uczniowie zostali nagrodzeni medalami, otrzymali puchar oraz dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Galeria…