Lody i desery na półkolonii

W dniach 1-5 lipca odbył się II turnus półkolonii w naszej szkole. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach i wycieczkach. Pierwszy dzień spędziliśmy w Movement Arenie. Trampoliny i parkur nie miały przed nami tajemnic, a wyczyny zaprzeczały grawitacji.

Drugiego dnia odbyły się warsztaty laboratoryjne pt. „Magia suchego lodu”, „Lodowe smakołyki” oraz „Polimery, a kolorowe glutki” i „Mydełka Pachnidełka”. Wiele emocji dostarczyła projekcja filmu „Aladyn” w kinie Helios Forum. Sekretne życie zwierząt poznaliśmy nie tylko z filmu ale również podczas wizyty w Oliwskim ZOO. Wiele radości dostarczył nam również pobyt w Loopy’s World. Nie mogło zabraknąć zajęć sportowych przeplatanych konkursami plastycznymi i quizami. Turnus podsumowaliśmy rozstrzygnięciem konkursu na najsympatyczniejszego półkolonistę. Słodkim akcentem był y lody i własnoręcznie wykonany tort . Życzymy słonecznych i równie aktywnych wakacji.

Galeria…