Kuratoryjny Konkurs Plastyczny dla klas IV-VII – „Mity pędzlem i ołówkiem”

Zapraszamy do obejrzenia prac XVII edycji Kuratoryjnego Konkursu Plastycznego „Mity pędzlem i ołówkiem”, którego organizatorem jest p. Ewa Siemaszko.
Prace nagrodzone i wyróżnione
Prace dodatkowe na wystawie

Prace nagrodzone i wyróżnione:

1. I MIEJSCE – Lena Szczyglak kl. 7d, naucz. pr. Ewa Siemaszko, Szk. Podst. nr 47 Gdańsk – „Gaja”
  2. II MIEJSCE – Maja Wyszamirska kl. 6c, naucz. pr. Zenona Mrula,Szk. Podst. nr 6 Gdynia – „Detal i Ikar”
  3. III MIEJSCE – Oliwia Hołowiej kl. 6a, naucz. pr. Monika Szulfer,Szk. Podst. nr 1 Bytów – „Orfeusz i Eurydyka”
  4. WYRÓŻNIENIE – Maria Hendzel kl. 7c, naucz. pr. Zenona Mrula, Szk. Podst. nr 6 Gdynia – „Syzyf”
  5. WYRÓŻNIENIE – Inga Matlakowska kl. 6c, naucz. pr. Zenona Mrula, Szk. Podst. nr 6 Gdynia „Perseusz i Hades”
  6. WYRÓŻNIENIE – Natalia Zając kl. 6e, naucz. pr. Wioletta Małachowska, Szk. Podst. nr 3 Słupsk – „ Puszka Pandory”
  7. WYRÓŻNIENIE – Emila Szelągowska kl. 7d naucz. pr. Ewa Siemaszko, Szk. Podst. nr 47 Gdańsk „ Bellerofont walczy z Pegazem”

Prace dodatkowe na wystawę w „Galerii prac” :

1. Julia Kisielewska kl. 6d, naucz. pr. Zenona Mrula, Szk. Podst. nr 6 Gdynia – „Puszka Pandory”