Kocykowe mistrzostwa szkoły

Kocyk to najczęściej używany przybór do ćwiczeń i zabaw na zajęciach gimnastyki korekcyjnej. W piątek 15 czerwca 2018 roku w szkolnej sali gimnastycznej rozegrano Kocykowe Mistrzostwa Szkoły klas pierwszych,  drugich i trzecich. Zawody te dają dzieciom z wadami postawy ciała możliwość udziału w rywalizacji sportowej.

W każdym roczniku rozegrano inne konkurencje o rosnącym wraz z wiekiem uczestników stopniu trudności. Najwięcej emocji wzbudziły takie konkurencje jak: KOCYKOWA ZASŁONA, KOLOROWE KOCYKI, SZALONE WIADERKA Z KOCYKAMI, KOCYKOWE ZAMIESZANIE, WIELKIE PRANIE oraz KOCYKOWA KOLEJKA LINOWA. Atmosfera była bardzo gorąca, kibice pięknie dopingowali swoich faworytów. Zmagania sportowe zakończono wręczeniem pucharów i dyplomów.

Nauczyciele gimnastyki korekcyjnej gratulują wszystkim klasom udziału i wyników sportowych!

Oto wyniki:

KLASY I

I MSC. KLASA IB – 27 PKT.

II MSC. KLASA IA – 17 PKT.

III MSC. KLASA IC – 16 PKT.

KLASY II

I MSC. KLASA IIB – 16 PKT.

II MSC. KLASA IIA – 11 PKT.

KLASY III GRUPA I

I MSC. KLASA IIIA – 24 PKT.

II MSC. KLASA IIIF – 18 PKT.

III MSC. KLASA IIID – 14 PKT.

KLASY III GRUPA II

I MSC. KLASA IIIE – 26 PKT.

II MSC. KLASA IIIC – 20 PKT.

III MSC. KLASA IIIB – 15 PKT.

Galeria…