Kabareton Świąteczny

12 grudnia 2016 roku Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną imprezę Kabareton Świąteczny. Swoje talenty zaprezentowali uczniowie klas IV-VI. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentować humorystyczne scenki o tematyce świątecznej. Licznie zgromadzona publiczność, złożona z uczniów szkoły i nauczycieli, gorącymi oklaskami nagrodziła wszystkich występujących. Największe wrażenie na jurorach i publiczności zrobili uczniowie z klasy VIa, którzy zajęli pierwsze miejsce.

Drugie miejsce zajęła klasa IVa, trzecie miejsce zajęła klasa Vd. Młodzi artyści wykazali się dużym poczuciem humoru i okazali się świetnymi aktorami. Na apelu Samorząd Uczniowski ogłosił również wyniki konkursu na Stroik Świąteczny. Głosami wszystkich pracowników szkoły za najładniejszy stroik zastała uznana kompozycja klasy Vb.

Galeria…