Jesteśmy już uczniami…!

13 października 2017 r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Swoją obecnością zaszczycili nas: dyrekcja naszej szkoły: Krystyna Gołębiewska i Wioletta Kowalska, a także dyrektor Przedszkola „Radosny Zakątek”  Barbara Budzan-Piekara oraz dyrektor Przedszkola nr 85 „Wesoły Ul” Katarzyna Musielak.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Straży Granicznej oraz licznie zgromadzonych rodziców, dziadków i rodzeństwa naszych pierwszoklasistów. Obecni byli również przedstawiciele klas IV, którzy uroczyście przyjęli pierwszaków do grona uczniów, dając im jednocześnie kilka cennych rad, jak należy zachowywać  się w szkole.

Najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przysięgi przez uczniów klas pierwszych. W ten sposób została przypieczętowana ich przynależność do naszej szkoły. Na pamiątkę tego doniosłego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy. Ponadto zostały uroczyście wręczone legitymacje szkolne.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce!

Galeria…