Finał wojewódzki w Bowlingu drużynowym dziewcząt szkół podstawowych

19 marca 2018 roku w CENTRUM U7 w Gdyni odbył się finał wojewódzki w bowlingu drużynowym dziewcząt klas IV – VI. Naszą szkołę reprezentowały godnie następujące uczennice klas VI: JULIA SPRENGER, ALICJA SZMITOWSKA, KLAUDIA JAGODZIŃSKA, OLIWIA JOŃCZYK, OLIWIA ZUBRZYCKA i ZOFIA STASIUK.

W pierwszej rundzie gier finałowych nasze uczennice zdecydowanie zwyciężyły z wszystkimi uczestnikami uzyskując imponującą sumę 704 punktów. Julia Sprenger uczennica klasy VIC zdobyła aż 184 punkty i był to najlepszy rezultat spośród wszystkich uczestniczek finału wojewódzkiego. W ostatecznej rozgrywce po oddaniu blisko stu rzutów nasza reprezentacja uległa gdyńskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego nr 10 i ostatecznie zajęła II miejsce. Dziewczęta otrzymały pamiątkowy puchar.

GRATULUJEMY WYNIKU I WZOROWEJ POSTAWY NA ZAWODACH!!!

Galeria…