Dzień otwarty szkoły

W sobotę 15.02.2020 r. od 10:00 do 14:00 odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli obejrzeć szkołę z bliska i uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania. W świetlicy na gości czekała fotobudka, malowanie farbami na streczu oraz robienie ciastoliny i laleczek z drewnianych patyczków. Na sali gimnastycznej dzieci mogły spróbować swoich sił na torze przeszkód przygotowanym przez nauczycieli WF. Uczniowie z koła PCK pod okiem Pani Karoliny Hapki zaprezentowali swoje umiejętności ratownicze. Na pierwszym piętrze rodzice przyszłych uczniów mogli obejrzeć sale lekcyjne i porozmawiać z nauczycielami klas I-III, a w tym czasie dzieci mogły odegrać sceny ze swoich ulubionych bajek w przygotowanym teatrzyku. W bibliotece oprócz książek czekały na gości zagadki do rozwiązania. Natomiast na drugim piętrze przywitały ich roboty i pojazdy zbudowane z klocków LEGO obsługiwane przez uczniów z koła robotyki. Pani Monika Falandysz przygotowała pokaz „chemicznej magii” a Pani Agata Brzeska oraz Anna Wódkowska zaprezentowały pracownię językową. Mamy nadzieję, że oferta naszej szkoły spodobała się Państwu. Serdecznie zapraszamy naszych przyszłych uczniów. W razie wątpliwości i pytań zachęcamy do kontaktu z sekretariatem szkoły.

Galeria…