Czas na młodzież

Targi pod nazwą „Czas na młodzież” to idealna okazja, aby utalentowani, pomysłowi, przedsiębiorczy i zaangażowani społecznie uczniowie zaprezentowali rówieśnikom swoje zainteresowania oraz umiejętności. 16 maja w targach wymiany doświadczeń zorganizowanych w AmberExpo uczestniczyli w charakterze wystawców również uczniowie SP 47 w Gdańsku.

Ekipa Koła HOPR zaprezentowała umiejętności udzielania pierwszej pomocy, które od dawna kształci podczas zajęć. Głównym celem naszego udziału w Targach było wypromowanie idei Szkolnych Kół Pierwszej Pomocy wśród uczniów zarówno szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Poza tym Targi miały na celu przekonać uczniów do rozwijania pasji i zdobywania nowych umiejętności.

Galeria…