„Boże Narodzenie 2020 – oczyma dzieci i młodzieży z SP nr47 w Gdańsku.”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedstawiamy prace plastyczne uczniów, którzy otrzymali wyróżnienie w konkursie: „Boże Narodzenie 2020-oczyma dzieci i młodzieży z SP nr47 w Gdańsku.”Konkurs został przygotowany przez p. Danutę Tworkowską, p. Beatę Nowicką i p. Katarzynę Pokrywkę. Prezentujemy wyniki konkursu.

kategoria wiekowa I-III :
I miejsce – Anna Woźniak kl. IIA, wyróżnienie – Karolina Gruca kl. IB
kategoria wiekowa IV-VI:
I miejsce – Aleksandra Śliwińska kl. VIA, wyróżnienie – Julia Szymaniak kl. VID
kategoria wiekowa VII-VIII:
I miejsce – Kinga Organiak kl. VIIID, wyróżnienie -Anna Kobierzyńska kl. VIIE
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i życzymy zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia!