Barwy Ojczyste

Po raz kolejny z okazji majowych świąt w naszej szkole ogłoszony został Szkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny pt. “Barwy Ojczyste”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III oraz grupy 0. Tematem konkursu była promocja Flagi RP i zachęcenie do identyfikowania się z barwami narodowymi. Uczniowie stworzyli kilkadziesiąt przeróżnych prac w kategorii płaskiej i przestrzennej.

Z dostarczonych do organizatorów prac, wybranych zostało ponad 50 najciekawszych, które to stworzyły galerię. Jury w skład którego weszli ponownie zarówno rodzice jak i nauczyciele, wybrało laureatów oraz wyróżnionych. Zostali nimi:

Kategoria płaska- praca plastyczna

Justyna Siwik kl. 1 A

Agata Kołtońska kl. 1 A

Antonina Łapińska kl. 2 D

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród miało miejsce podczas apelu 28 kwietnia. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie oraz ich nauczycielom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Laureatom gratulujemy zwycięstwa.

Galeria…