Aktywna Szkoła – zainwestuj w swoje zdrowie!

Klasa 4c, dziewczęta klasa 5a i 5b oraz 7a i 7e wzięły udział w projekcie Aktywna Szkoła – Zainwestuj w swoje zdrowie! Uczniowie zrealizowali zdania z nagranych 5 odcinków lekcji online:

– motywacja i cel,

– w zdrowym ciele, zdrowy duch! Zdrowe odżywianie oraz choroby XXI wieku,

– o co chodzi z tym pozytywnym myśleniem? Na co ma wpływ pozytywne myślenie a na co nie, jak ważne jest nastawienie,

– to w końcu współpraca czy rywalizacja? Rywalizacja i zasady fair w sporcie i w życiu,

– to jaka jest ta droga do sukcesu? Interpretacja pojęcia sukces i droga do sukcesu, znaczenie pozytywnego myślenia w starciu z nastoletnimi wyzwaniami.

Do udziału w projekcie zaproszono znanych trójmiejskich sportowców, m.in. Michała Winiarskiego, Karolinę Jaszczyszyn, Annę Rogowską, Flavio Paixao. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: lekarz Michał Brzeziński oraz dietetyczka Natalia Rykowska. Lekcje poprowadził Przemysław Staroń – Nauczyciel Roku 2018.

Ponadto klasy czwarte i piąte wezmą udział w konkursie: nagranie filmu z lekcji wf wedle własnego scenariusza oraz przygotowanie plakatu w terminie do końca maja.

Życzymy zwycięstwa i trzymamy kciuki!

Galeria…