Jak nie czytam, jak czytam

logo jak nie czytam jak czytam7 czerwca 2019r. na przerwie w godz. 10.00 – 10.10 weźmy udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam” . Zorganizujmy strefy czytania i czytajmy co najmniej 10 minut. Książka i miejsce czytania – do wyboru.  Teren całej szkoły jest do dyspozycji – sale lekcyjne, korytarze, boisko.

Wyznaczone osoby z klasy zrobią zdjęcia dokumentujące nasz udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej.

Czytaniem można się chwalić do końca czerwca 2019 r. i wygrywać nagrody!

Redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole” zaprasza do udziału w konkursie. Wystarczy wstawić na swój profil na Facebooku lub Istagramie selfie z książką, którą aktualnie czytacie i oznaczyć hashtagiem # Jak Czyta

Ustawcie prywatność zdjęcia na „publiczne”, żeby wyświetliło się podczas losowania nagród. Wylosowane zdjęcia zostaną skomentowane z prośbą o kontakt.

Uczniowie, pokażmy dorosłym, jak się czyta!