Akcja charytatywna „Książkowa Pomoc”

Serdecznie dziękujemy całej społeczności SP 47 za tak liczne włączenie się w akcję charytatywną pt. „Książkowa pomoc”, której celem jest wsparcie Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku.  

IMG_20190527_132035 IMG_20190529_115021

Przyniesione do biblioteki szkolnej SP 47 książki przekazaliśmy na kiermasz książek zbieranych przez uczniów oraz pracowników firm z Trójmiasta, który odbędzie się

 

1 czerwca (sobota) od 10.00 do 14.00 przed budynkiem V LO w Gdańsku (ul. Polanki 130

W zeszłym roku za zebrane fundusze udało się zakupić pompę infuzyjną oraz nebulizatory dla Oddziału nr 5 (oddział niemowlęcy i neonatologiczny). W tym roku organizatorzy zbierają pieniądze na urządzenie wspomagające terapię oddechową u noworodków i niemowląt.

W programie m. in. warsztaty plastyczne, malarskie, mydlarskie, kwiatowe, gry i zabawy dla dzieci, ciasto, kawa, herbata, muzyka, atmosfera rodzinnego świętowania, a także oczywiście książki, fotobudka, spotkanie z ratownikami medycznymi, szkolenia dla dzieci i dorosłych z pierwszej pomocy oraz loteria fantowa.
Organizatorzy gorąco zapraszają !