Polsko-niemiecka wymiana młodzieży w SP47

4 marca 2020 roku do SP47 zawitała grupa uczniów z Helene-Lange Gymnasium z miasta Rendsburg. Niemiecka młodzież wraz z opiekunami została zaproszona do Gdańska w ramach projektu wymiany polsko-niemieckiej. Organizatorki wymiany – panie Agnieszka Wolińska-Prusik i Anna Wódkowska dołożyły wszelkich starań, aby program spotkania był różnorodny i ciekawy zarówno dla niemieckich jak i polskich uczniów. Czytaj dalej

Ważny komunikat – odwołane zajęcia

Informujemy, iż zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej od jutra w szkole zostają zwieszone zajęcia.

12 i 13 marca 2020 roku będą odbywały się wyłącznie zajęcia opiekuńcze. Nie ma lekcji. Zostały również odwołane obiady.

Od poniedziałku 16 marca wszystkie zajęcia zostają zawieszone do 25 marca włącznie, uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Wszystkie ważne informacje będą podawane na stronie internetowej szkoły. Prosimy o śledzenie naszych komunikatów.

z poważaniem Dyrekcja Szkoły