„Dzień przeciwdziałania agresji i przemocy w szkole”

Naszą szkolną tradycją jest dzień przeciwdziałania agresji i przemocy, który przypada  co roku na przełomie maja i czerwca. Dzięki działaniom w ramach tego dnia uczniowie są wspierani w rozwoju emocjonalnym, moralnym i społecznym. Sprzyja to prawidłowemu funkcjonowaniu uczniów i kształtowaniu w nich umiejętności opanowania i przezwyciężania złości i agresji. Tego dnia każda klasa podczas pikniku tworzy wspólnie plakat pod hasłem „Szkoła bez przemocy”.

Mydło i powidło

Grupa uczniów w sali gimnastycnej pod koszem do gry w piłkęKlasa 4d bawiła się na Klasowych Igrzyskach Sportowych przez 4 godziny. Rozegrała 15 konkurencji z różnych dziedzin sportu bardziej i mniej poważnych. Były biegi, skoki, rzuty, mocowania, gry zespołowe a nawet konkurencje zapaśnicze, które wzbudziły najwięcej emocji. Ostatecznie zwyciężył zespół MYDŁA, a II miejsce zajął zespół POWIDŁA.