Świetlicowy Dzień Dziecka

Wielkie święto naszych małych podopiecznych. Już dziś ( w środę 30 maja) z samego rana, gdy upał nie dokuczał jeszcze tak mocno, na sportowo- zabawowo świętowaliśmy Dzień Dziecka. Trochę rywalizacji na boisku, potem mini piknik w cieniu z lemoniadą i wafelkami. Naszym kochanym świetliczakom życzymy samych miłych i słonecznych dni, oraz żeby  uśmiech nigdy nie schodził im z buziek.

Rejs po Zatoce Gdańskiej

Z okazji Dnia Dziecka zaprosiliśmy naszych uczniów na wspólne świętowanie. Przygotowaliśmy dla nich nie lada atrakcję. 1 czerwca w piątek, w ramach Programu Edukacji Morskiej, nasi uczniowie wypłynęli jachtami typu T7wister w rejs po Zatoce Gdańskiej. Przed odbiciem od nabrzeża odbyło się szkolenie żeglarskie i ratownicze.