Piękna nasza Polska cała!

100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 60 rocznica powstania systemu kloców LEGO stały się niebagatelną okazją do organizacji Szkolnego Konkursu Twórczy Konstruktor LEGO 2018 pod hasłem "Piękna nasza Polska cała". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród trzecioklasistów, do których był adresowany.

Szkolne Święto Książki

Z książką pofruniemy tam, gdzie tylko chcemy” IMG_0122

Szkolne Święto Książki klas młodszych

Dnia 18 kwietna w sali gimnastycznej spoli się uczniowie kl. O – III, by zaakcentować kwietniowe święta książki (Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, Światowy Dzień Książki
i Praw Autorskich) oraz promować czytanie
w szkole.

Dzieci zostały zaproszone do udziału w dwóch zabawach czytelniczych, obejrzały inscenizację „Królewna Śmieszka „ w wykonaniu kółka teatralnego pod opieką Pani Eli Działyńskiej.

Na zakończenie każda klasa otrzymała ufundowaną przez rodziców książkę do głośnego czytania w klasie oraz podziękowanie za aktywny uczestnictwo w Szkolnym Święcie Książki.