Zawody pływackie klas VI-tych

zwycięzcy na podjum w tle grupa uczniówW czwartek 9.05.2019 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu klas VI-tych. Uczniowie rywalizowali indywidualnie w wybranych stylach pływackich oraz drużynowo podczas sztafet pływackich, w których brało udział czterech najszybszych pływaków z każdej klasy.

Zawody były świetną okazją do zaprezentowania umiejętności pływackich, które uczniowie szlifowali przez cały rok szkolny na zajęciach pływania oraz okazją do świetnej zabawy.

WYNIKI SZTAFET:

I miejsce kl. VIB       1.17.73 (W.Pozorska, R.Morawczyńska, P.Wieczorek, O.Chojnowski)

II miejsce kl. VID     1.23.58 (Z.Korniluk, E.Szelągowska, K.Wyrwicz, C.Barbucha)

III miejsce kl. VIC   1.23.98 (P.Stolińska, B.Boberski, W.Jankowski, A.Kwiatkowski)

IV miejsce kl. VIA    1.25.82 (J.Ziółko, M.Dymek, B.Krzyżak, A.Kalinowski)

WYNIKI INDYWIDUALNE: